Węgiel

Węgiel

W naszej ofercie znajduje się węgiel kamienny najwyższej jakości pochodzący zarówno z  polskich spółek tj.:

IMPORT ( Inskoy , Pierwomajski )

Mogą Państwo wybrać najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb sortyment węgla : kostkę, orzech, groszek, eko-groszek lub miał węglowy , który jesteśmy w stanie dostarczyć pod wskazany adres .

Zakup  luzem lub w workach po 25 kg lub 20 kg ( 30 kg w przypadku miału ).

Możliwe jest także umieszczenie na workach własnego logo odbiorcy w przypadku dalszej odsprzedaży .

Oferowany przez Zakład Obrotu Rolnego opał spełnia wszystkie wymagania jakościowe dla paliw stały zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Cechuje się on wysoką kalorycznością, a przy tym niską zawartością siarki i popiołu.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową.

Kontakt

Sprzedaży hurtowa

Sylwia Kniotek

+48 511 495 732 
+48 509 570 597  

zor1@onet.pl

Sprzedaż detaliczna

Tkaczyk Teresa

+48 48 676 35 79

Nazwa kopalniNazwa asortymentuWartość opałowa Qir[Mj/kg]Uziarnienie[mm]Popiół
Ar max[%]
Siarka
Srt max[%]
Cena brutto
bez akcyzy[zł/t]
Cena brutto
z akcyzą[zł/t]
KWK JANKOWICEKOSTKA LUZ28 63-200100,6920,00957,47
KWK PIASTKOSTKA LUZ2563-20091,0880,00917,47
KWK WESOŁAORZECH I LUZ2840-8070,6900,00937,47
KWK JANKOWICEORZECH LUZ2825-8060,6850,00887,47
KWK PIASTORZECH LUZ2525-8091,2810,00847,47
IMPORTORZECH I2763-9070,2780,00817,47
KWK JANINAGROSZEK228-31,581,1650,00687,47
IMPORTGROSZEK WYSOKOKALORYCZNY2813-4030,2
690,00727,47
KWK PIASTMIAŁ 230-20301,0540,00577,47
MIAŁ250-20181,0620,00657,47
EKO-GROSZEK LUZ27
5-255-80,5-0,8820,00857,47
EKO-GROSZEK LUZ245-2510570,00600,47
ORZECH WORKI 25 KG2525-8060,6880,00917,47
EKO-GROSZEK OPTIMUM WORKI 25 KG265-255-80,5-0,8
820,00857,47
EKO-GROSZEK WORKI 25 KG275-255-80,5-0,8880,00917,47
EKO-GROSZEK EXTRA WORKI 25 KG285-253-60,5-0,8900,00937,47
EKO-GROSZEK SKARBEK WORKI 25 KG288-2581200,001237,47
MIAŁ WORKI 30 KG230-20301,0620,00657,47
MIAŁ WORKI 30 KG250-20181,0700,00737,47